joga w ciąży

Warsztaty "Joga w ciąży i połogu" (16-17 maja) - Ola Uruszczak

joga w ciąży

16-17 maja 2020 (sobota 15.30-20.30; niedziela 8.00-14.00)

Warsztaty "Joga w ciąży i połogu"

Nauczycielka prowadząca: Ola Uruszczak

Cena za 2 dni warsztatu:
przy wpłacie do 30 kwietnia: 430 zł
po 1 maja: 470 zł
Cena dla uczestników kursu nauczycielskiego w Pracowni: 380 zł

Ciąża to wyjątkowy i wspaniały przejaw kobiecości. To w tym niezwykłym czasie w ciele kobiety wzrasta nowe życie, a przyszła mama przygotowuje się na przyjęcie na świat dziecka. W okresie ciąży praktyka jogi, jeśli tylko nie ma do niej przeciwwskazań, jest jak najbardziej możliwa i wnosi wiele dobrego – zarówno dla samopoczucia psychicznego jak i fizycznego przyszłej mamy.

Warsztaty „Joga w ciąży i w połogu” to warsztaty skierowane zarówno dla nauczycieli jogi, jak i do kobiet w ciąży i tych, które chcą poznać zasady i sposoby praktyki w tym wyjątkowym czasie. Program warsztatów jest  tak ułożony, aby jak najdogłębniej poznać tajniki praktyki w każdym trymestrze. Poruszone zostaną zagadnienia z zakresu praktyki asan, vinyas, pranajamy i medytacji. Nie zabraknie również tematu jogi w czasie połogu i karmienia piersią.

Dla osób chętnych zostana również przeprowadzone warsztaty masażu Shantala.

Plan warsztatów

1. Ogólne zasady praktyki jogi w ciąży.
2. Praktyka jogi w I, II i III trymestrze ciąży.
3. Mula bandha i jej znaczenie dla ciężarnej kobiety.
4. Praktyka pranajamy i medytacji w ciąży.
5. Praktyka jogi w czasie połogu i karmienia piersią.

Opinie o poprzednich warsztatach:

Joanna Laszkiewicz: Cudowne warsztaty i praktyka z Olą, ogromna ilość wiedzy przekazana łatwo i przyjemnie, wspaniała atmosfera, która sprawiła, że nie chciałam żeby się kończyły. Serdecznie polecam absolutnie każdemu! 🙂

Justyna Cilulko-Dołęga: Rzetelne informacje podawane przez doświadczonych nauczycieli i praktyków. Warsztaty flagowe "Joga dla kobiet w ciąży i w połogu" to naprawdę solidna dawka wiedzy, moc inspiracji i praktycznych wiadomości, serwowanych w życzliwej atmosferze. Polecam gorąco!

Beata Pniewska: Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Olę "Joga w ciąży i połogu" - mnóstwo przydatnych informacji i obalania mitów i, co najważniejsze - teoria poparta jest u Oli praktyką 🙂 Serdecznie polecam 🙂 Polecam gorąco - super atmosfera, duża dawka wiedzy tej z teorii i praktyki własnej - a to liczy się najbardziej 🙂

Ala Dańczak-Jędras: Na warsztatach prowadzonych przez Olę, w których miałam przyjemność brać udział, panowała przemiła, spokojna atmosfera. Podobał mi się sposób przekazywania przez Olę wiedzy, przestrzeń na teorię, praktykę, otwartość dyskusje i dzielenie się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami między uczestnikami. Z chęcią wybiorę się do Oli jeszcze nie raz i szczerze mogę polecić praktykę z Olą wszystkim pasjonatom jogi.

Ewa Menzel: Rewelacyjne warsztaty...
Mnóstwo wiedzy. 
Przyjemna atmosfera. 
Polecam!

Prowadząca

Ola Uruszczak - nauczycielka jogi w podejściu vinyasa krama, dyplomowania instruktorka medytacji i masażu Shantala. Prywatnie – mama trójki dzieci: Gabrysia (6 lat), Michała (4 lata) i Rozalki (1). Redaktorka naczelna portalu joga ABC, autorka bloga o bloga o jodze, medytacji i relaksie. Propagatorka zdrowego stylu życia. Wielka fanka tego, co proste i naturalne.
„W moim sercu noszę przesłanie Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.” I każdego dnia staram się wcielać ją w życie."

INFORMACJE O REZERWACJI:

MIEJSCE: Pracownia Jogi Macieja Wieloboba, ul. Grzegórzecka 12/8a, Kraków
CENA: za 2 dni przy wpłacie do 30 kwietnia: 430 zł; po 1 maja: 470 zł;
Cena dla uczestników kursu nauczycielskiego w Pracowni: 380 zł
REZERWACJA poprzez wpłatę pełnej kwoty na rachunek (upewnij się wcześniej czy jest wolne miejsce):
Maciej Wielobób, os. 2 Pułku Lotniczego 9/48, 31-867 Kraków
mBank, nr rach.: 21 1140 2004 0000 3702 6094 8945
Prosimy o potwierdzenie mailowe maciek@maciejwielobob.pl lub smsowe (535914280) rezerwacji.
Informacje mail: maciek@maciejwielobob.pl lub telefon 535 914 280

Zapraszamy!

crossmenu