Ola Uruszczak

Ola Uruszczak

Propagatorka zdrowego stylu życia. Uzależniona od natury. Fanka eko-rozwiązań. Prywatnie: mama Gabrysia, Michała i Rozalki, żona Leszka.

„Na ścieżkę jogi trafiłam w 2001 roku, kiedy to po wypadku w czasie jazdy konnej poszukiwałam zajęć, które pozwolą ciału wrócić do formy. Zaczęłam uczęszczać na regularne zajęcia jogi wg metody B.K.S. Iyengara do Szkoły Jogi Beaty Jamińskiej. Cały czas mam w pamięci uczucie euforii i zachwytu, które towarzyszyły mi po pierwszych zajęciach.

Po latach regularnej praktyki – trafiłam na zajęcia do Pracowni Jogi Macieja Wieloboba, i był to przełomowy moment w mojej praktyce. Prowadzona przez Nauczyciela powoli odkrywałam moc oddechu, odnalazłam rozluźnienie, otwarcie i ogromny potencjał, który mam w sobie. Odpowiadając na głos serca, w 2015 roku rozpoczęłam kurs nauczyciela jogi u Maćka Wieloboba, a w 2016 także kurs instruktora medytacji w założonej przez niego Szkole medytacji i uważności. Po wielu latach poszukiwań swojej ścieżki zawodowej – poczułam spokój. Prowadząc zajęcia jogi, czuję, że jestem na dobrej drodze.

Jestem również absolwentką Polskiej Szkoły Masażu Shantala i Certyfikowanym Instruktorem Masażu Shantala dla dzieci oraz Masażu Shantala Body Touch dla dorosłych. Prowadzę regularne warsztaty i kursu masażu niemowląt w Krakowie i okolicach.

W czasie wolnym wraz z rodziną podróżuję, wspinam się po górach, i odnajduję piękno przyrody.”

crossmenu