Kiedy: 20 lipca, 2021

Joga w ciąży online

Ciąża to wyjątkowy i wspaniały przejaw kobiecości. To w tym niezwykłym czasie w ciele kobiety wzrasta nowe życie, a przyszła mama przygotowuje się na przyjęcie na świat dziecka. W okresie ciąży praktyka jogi, jeśli tylko nie ma do niej przeciwwskazań, jest jak najbardziej możliwa i wnosi wiele dobrego – zarówno dla samopoczucia psychicznego jak i fizycznego przyszłej mamy.

Dlatego - jeśli skonsultowałaś się z lekarzem i - nie masz przeciwskazań do praktyki jogi w czasie ciąży, zapraszamy Cię gorąco na kurs online jogi w ciąży. Dzięki niemu zadbasz o swoje zdrowie, wzmocnisz dno miednicy, nauczysz się usuwać napięcie pleców, barków i szyi, zrealaksujesz się, wzmocnisz ciało i przygotujesz do porodu. Poprzez powiązanie praktyki z oddechem, poprawi się także jakość Twojego oddechu.

Magda Repetowska - kurs początkujący jogi online

Kurs prowadzi doświadczona nauczycielka z naszej Pracowni - Magda Repetowska. Magda ukończyła kurs nauczycielski pod kierunkiem Agnieszki i Macieja Wielobobów, jak również kursy instruktorskie terapii jogą i medytacji. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na temat ajurwedy, klasycznej medycyny indyjskiej.

Prowadzi zajęcia początkujące, zaawansowane, ciążowe i terapeutyczne w Krakowie i okolicach, pracując indywidualnie oraz z grupami, na regularnych zajęciach i online. Jest również nauczycielką na kursie nauczycielskim jogi i kursie instruktorów medytacji. Kobiety w ciąży prowadzi zarówno w grupach mieszanych, jak i typowo ciążowych (np. od ponad 2 lat w Nowohuckim Centrum Kultury), stacjonarnie i online.

W ramach kursu otrzymujesz 12 nagranych przez nas lekcji (oraz 2 transmisje live z Magdą), możesz je obejrzeć, ale też pobrać do siebie na komputer lub telefon. Każda z lekcji trwa między 45 a 70 minut i wprowadza w ważne zagadnienia praktyki ciążowej:

 1. Nauka mula bandhy (jogicznej pracy mięśniami dna miednicy) – 1 godz 5 min 
 1. Praktyka ogólnorozwojowa – 1 godz 18 min 
 1. Rozluźnienie barków i szyi – 1 godz 5 min 
 1. Praca z mięśniem poprzecznym brzucha – 1 godz 8 min 
 1. Praca z biodrami – 55 min 
 1. Łagodne wygięcia – 1 godz 18 min 
 1. Praktyka wzmacniająca – 46 min 
 1. Otwieranie miednicy – 1 godz 3 min 
 1. Praca z równowagą – 45 min 
 1. Rozluźnienie dolnych pleców – 1 godz 10 min 
 1. Praca z mięśniem poprzecznym – 1 godz 9 min 
 1. Praktyka ogólna – 59 min 

Do niektórych lekcji otrzymasz też krótkie notatki, które pozwolą utrwalić zajęcia. Oprócz nagrań z lekcjami, dwukrotnie Magda połączy się z Wami na żywo, by odpowiedzieć na Wasze pytania: 4 sierpnia i 25 sierpnia o godzinie 10.30. Jeśli nie możecie być wtedy na żywo - można zadać pytania wcześniej, a Magda odpowie w trakcie transmisji. Cały czas też jesteśmy do Waszej dyspozycji na grupie kursowej.

W jaki sposób są udostępniane zajęcia?

Są 2 formy uczestnictwa w kursie. Pełniejsze doświadczenie umożliwi dołączenie do grupy kursowej na Facebooku. Tam nie tylko udostępnimy dla Ciebie filmy z praktyką (nagrane wcześniej przez Magdę), ale i masz możliwość zadawania pytań, jak również uczestnictwa w 2 live’ach, podczas których Magda odpowie na Twoje pytania i wątpliwości o jodze. Jeśli jednak nie masz konta na Facebooku, możemy Ci wysłać dostęp do oglądania lub pobrania wszystkich lekcji i materiałów kursowych mailem.

Kiedy się zaczyna kurs i z jaką częstotliwością dostaniesz lekcje?

Kurs zaczyna się 20 lipca 2021 i od tego czasu będzie ukazywać się po 2 lekcje tygodniowo (wtorki i czwartki) przez najbliższe 6 tygodni. Proponujemy, żebyś realizowała 1-2 lekcje tygodniowo, najlepiej przerabiając ją przynajmniej 2 razy. Możesz jednak iść swoim tempem, a nawet pobrać lekcje na komputer czy telefon. Gwarantujemy dostęp do lekcji przez pół roku (ale gdy pobierzesz je do siebie - masz je "na zawsze").

Cena

Cena kursu to 290 złotych (gwarantowany dostęp na min. 6 miesięcy, możliwość pobrania filmów z 12 lekcjami na komputer/telefon, 2 live’y w dedykowanej grupie na FB, możliwość konsultowania się z wątpliwościami na temat praktyki).

Jak się zgłosić?

Przelej kwotę 290 złotych na rachunek (przelew pt. Kurs jogi w ciąży):
Maciej Wielobób, mBank
21 1140 2004 0000 3702 6094 8945

A następnie napisz maila zgłoszeniowego na mail maciek@maciejwielobob.pl (najlepiej zatytułuj mail Kurs jogi w ciąży).

Po zweryfikowaniu płatności, do 24 godzin prześlemy Ci dalsze informacje.

Dołącz do wspólnej praktyki z nami!

Wydarzenia

crossmenu