Relaks - cykl zajęć online

Potrzebujesz więcej rozluźnienia, wyciszenia i regeneracji, ale trudno Ci wprowadzić te jakości do swojego życia? Jeśli odpowiedziałaś (lub odpowiedziałeś) twierdząco, mamy dla Ciebie coś, co ułatwi Ci to zadanie!

Nie chcemy Cię jednak - w obliczu zoom fatigue - torturować Cię kolejnym kursem online. Nagraliśmy dla Ciebie po prostu niezobowiązujący cykl 11 prowadzonych relaksacji (+ 1 bonusowa), a każda z nich trwa około 30 min. Mówiąc relaks, mamy na myśli rozluźnienie ciała, uspokojenie umysłu oraz ogólny odpoczynek i okazję do zregenerowania się. To stan, w którym porzucamy wszelką kontrolę nad procesami zachodzącymi wewnątrz nas, jednocześnie zachowując uważność. Ciało i umysł nie są ani pasywne, ani aktywne, lecz pozostają w zupełnie neutralnym stanie. Dla organizmu, szczególnie układu nerwowego, może to być równie odświeżające jak chłodny prysznic w niezwykle upalny dzień.

W oferowanym przez nas cyklu skupiliśmy się nie tylko na odpoczynku dla ciała i umysłu, ale też wzbogaciliśmy go o budzenie świadomości ciała i oddechu, dzięki czemu będziesz mieć okazję skontaktować się ze swoim oddechem, poczuć go, oraz wsłuchać się w siebie, w swoje ciało, co może przełożyć się na nawiązanie lub pogłębienie kontaktu ze swoim wnętrzem. 

Kurs składa się z 11 relaksacji (i 1 bonusowej):

1. Skupienie na oddechu z wizualizacją strumienia 

2. Odczuwanie płynności wody w oddechu i usuwanie napięć z ciała 

3. Skupienie na biciu serca, ugruntowanie 

4. Rozluźnianie prawej i lewej strony ciała 

5. Oddawanie napięcia z ciała oddechowi, czerpanie energii z ziemi 

6. Świadomość dłoni i stóp 

7. Kierowanie świadomości wraz z wdechem w poszczególne miejsca ciała, naenergetyzowanie 

8. Budzenie świadomości obszaru klatki piersiowej 

9. Kierowanie świadomości wraz z wydechem w poszczególne miejsca ciała, rozluźnienie 

10. Świadomość doświadczeń zmysłowych 

11. Rozpuszczanie się ciała  

12. Bonus: Relaks progresywny.

Magda Repetowska - kurs początkujący jogi onlineMagda Repetowska, która prowadzi kurs, jest miłośniczką jogi, medytacji i ajurwedy. Od 2015 r. praktykuje jogę w podejściu vinyasa krama, początkowo jako uczestniczka zajęć, a następnie adeptka (i absolwentka) kursu nauczycielskiego u Macieja i Agnieszki Wielobobów. Od wielu lat uczy się także medytacji od Macieja Wieloboba. Prowadzi zajęcia jogi i medytacji w Krakowie i okolicach, pracując indywidualnie oraz z grupami, na regularnych zajęciach i online. Jest wykładowczynią na kursie instruktorów medytacji, organizowanym przez naszą Pracownię. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach, niedawno ukończyła studia podyplomowe na temat ajurwedy, klasycznej medycyny indyjskiej. Prowadzi fanpage o jodze oraz pracy z ciałem i umysłem: https://www.facebook.com/JogaWHarmoniiZCialem

W jaki sposób są udostępniane zajęcia?

Są 2 formy uczestnictwa w kursie. Pełniejsze doświadczenie umożliwi dołączenie do grupy na Facebooku. Tam nie tylko udostępnimy dla Ciebie filmy z praktyką (nagrane wcześniej przez Magdę), ale i masz możliwość zadawania pytań, a my będziemy starali się odpowiedzieć na nie do 12 godzin.

Jeśli jednak nie masz konta na Facebooku, dostęp do materiałów kursów do oglądania i pobierania możemy Ci wysłać w całości mailem w dzień rozpoczęcia kursu. Wówczas oczywiście z wszelkimi pytaniami możesz się odzywać mailowo.

Kiedy się zaczyna kurs i z jaką częstotliwością dostaniesz lekcje?

Kurs zaczyna się 9 marca 2021 i od tego czasu we wtorki i czwartki, będziesz otrzymywać po 1 lekcji przez najbliższe 6 tygodni. Proponujemy, żebyś realizował(a) 1-2 lekcje tygodniowo, najlepiej przerabiając ją przynajmniej 2 razy.

Jeśli wybierasz opcję jednorazowej wysyłki mailem całego kursu, dostaniesz ją na swoją skrzynkę 9 marca, w dzień rozpoczęcia kursu.

Cena

Cena kursu to 260 złotych (gwarantowany dostęp na min. 6 miesięcy, możliwość pobrania filmów na komputer/telefon, możliwość konsultowania się z wątpliwościami na temat praktyki na grupie lub mailowo).

Jak się zgłosić?

Przelej kwotę 260 złotych na rachunek (przelew pt. Kurs relaksu):
Maciej Wielobób, mBank
21 1140 2004 0000 3702 6094 8945

A następnie napisz maila zgłoszeniowego na mail maciek@maciejwielobob.pl (najlepiej zatytułuj mail Kurs relaksu).

Po zweryfikowaniu płatności, do 24 godzin prześlemy Ci dalsze informacje.

Dołącz do wspólnej praktyki z nami!

crossmenu