Aneta Warszawa

Dyplomowana nauczycielka jogi vinyasa krama oraz certyfikowana instruktorka medytacji. W swojej pracy czerpie również z pilatesu, fizjoterapii, prac Alexandra Lowena, różnych technik pracy z umysłem, narzędzi coachingowych.

Aneta Warszawa-Salwierak joga Kraków

Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne z joginkami i joginami, kobietami w ciąży, seniorami oraz warsztaty z ćwiczeń dna miednicy dla kobiet. Jest felietonistką portalu Joga ABC.

Z jogą po raz pierwszy zetknęła się na krótko już w 2001 roku – uczęszczając na zajęcia z Sivananda Jogi prowadzone przez Apolonię Rdzanek. Ponowny kontakt z jogą miał miejsce po wielu latach – na zajęciach u Romana Grzeszykowskiego poznawała metodę B.K.S. Iyengara. Ostatecznie dalsze poszukiwania doprowadziły ją do Pracowni Jogi Macieja Wieloboba, gdzie najpierw uczęszczała na zajęcia, potem podjęła się kursu nauczycielskiego u Macieja Wieloboba, by następnie dołączyć do kadry nauczycieli Pracowni.

Joga to dla niej przede wszystkim kompleksowe narzędzie rozwoju osobistego. Jej misją specjalną jest wspieranie kobiet w odkrywaniu ich siły.

Więcej o Anecie i jej aktywnościach znajdziecie na jej stronie na Facebooku: facebook.com/AnetaWarszawaJoga/

crossmenu