Kurs początkujący medytacji online

Każdy z nas potrzebuje kontaktu ze sobą, spokoju wewnętrznego, niezależnego od zewnętrznych warunków i poczucia spełnienia. Skoro czytasz te słowa - zapewne podejrzewasz, że to ścieżka medytacji może pomóc Wam w osobistej transformacji.

Oczywiście dziś można znaleźć wiele materiałów o medytacji w książkach i rozmaitych internetowych źródłach, ale szczególnie na początku istotna jest metodyka - a zatem odpowiednia kolejność i sposób wprowadzania w podstawowe zagadnienia medytacji.

Dlatego też przygotowaliśmy dla Was kurs online, wprowadzający w medytację świecką. Autorem programu kursu jest Maciej Wielobób, jeden z najbardziej cenionych nauczycieli medytacji w Polsce, podążający ścieżką medytacyjną ponad 27 lat, autor wielu książek na ten temat. Kurs prowadzi Magda Repetowska, ceniona nauczycielka w naszej Pracowni, jedna z najbliższych uczennic i współpracowniczek Maćka.

Kurs jest realizowany w podejściu świeckim, a więc otwarty na osoby o różnych światopoglądach.

W ramach kursu udostępnimy Ci 4 lekcje (każda z nich potrwa między 1 a 2 godziny):

Lekcja 1.
Czym jest medytacja? 3 aspekty medytacji.
2 kluczowe kompetencje w medytacji: relaks/uważność i koncentracja.
Nauka uważności w relaksie.
Wieczorny rytuał oczyszczania umysłu.

Lekcja 2.
Jogiczna/medytacyjna koncepcja umysłu.
Trataka - koncentracja wzrokowa.
Koncentracja wzrokowa z kreatywną wizualizacją.

Lekcja 3.
20 oddechów oczyszczających
Medytacje chodzone

Lekcja 4.
Medytacja miłującej dobroci

Magda Repetowska - kurs początkujący jogi onlineMagda Repetowska, która prowadzi kurs, jest miłośniczką jogi, medytacji i ajurwedy. Od 2015 r. praktykuje jogę w podejściu vinyasa krama, początkowo jako uczestniczka zajęć, a następnie adeptka (i absolwentka) kursu nauczycielskiego u Macieja i Agnieszki Wielobobów. Od wielu lat uczy się także medytacji od Macieja Wieloboba. Prowadzi zajęcia jogi i medytacji w Krakowie i okolicach, pracując indywidualnie oraz z grupami, na regularnych zajęciach i online. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach, niedawno ukończyła studia podyplomowe na temat ajurwedy, klasycznej medycyny indyjskiej. Prowadzi fanpage o jodze oraz pracy z ciałem i umysłem: https://www.facebook.com/JogaWHarmoniiZCialem

W jaki sposób są udostępniane zajęcia?

Są 2 formy uczestnictwa w kursie. Pełniejsze doświadczenie umożliwi dołączenie do grupy na Facebooku. Tam nie tylko udostępnimy dla Ciebie filmy z praktyką (nagrane wcześniej przez Magdę), ale i masz możliwość zadawania pytań, jak również uczestnictwa w 2 live'ach, podczas których nauczyciele naszej Pracowni odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości o medytacji. Jeśli jednak nie masz konta na Facebooku, możemy wysłać Ci dostęp do pakietu materiałów kursowych mailem.

Kiedy się zaczyna kurs i z jaką częstotliwością dostaniesz lekcje?

Kurs zaczyna się 25 kwietnia i od tego czasu w niedziele, będziesz otrzymywać po 1 lekcji przez najbliższe 4 tygodnie. Pomiędzy kolejnymi lekcjami, sugerujemy, by realizować codziennie przynajmniej jedną z praktyk z danej lekcji.

Cena

Cena kursu to 220 złotych (gwarantowany dostęp do lekcji na min. 6 miesięcy, możliwość pobrania filmów na komputer/telefon, 2 live'y w dedykowanej grupie na FB, możliwość konsultowania się z wątpliwościami na temat praktyki).

Jak się zgłosić?

Przelej kwotę 220 złotych na rachunek (przelew pt. Kurs początkujący medytacji):
Maciej Wielobób, mBank
21 1140 2004 0000 3702 6094 8945

A następnie napisz maila zgłoszeniowego na mail pracownia@joga-krakow.pl (najlepiej zatytułuj mail Kurs początkujący medytacji).

Po zweryfikowaniu płatności, do 24 godzin prześlemy Ci dalsze informacje.

Dołącz do wspólnej praktyki z nami!

crossmenu